Potkaní Léky - společný projekt chovatelských stanic

Ve spolupráci s několika chovatelskými stanicemi vzniká nová stránka zaměřená na zdraví potkanů. Původně měla poskytovat jen ucelený přehled léků používaných pro potkany (jak s infem z příbalových letáků, tak s běžným dávkováním od veterinářů, vyzkoušeném chovateli na svých zvířatech...aby se neopakovalo že např. kvůli špatnému použití Arpalitu umřelo potkaní mimi..., + s obvyklou cenou).

Z podnětu chovatelů vznikají i další rubriky - První pomoc, Jak léčit, Veterináři (přehled vyzkoušených veterin), Vitaminy... Dále přibude i specializovaná sekce o Megacolonu (z megacolon.unas), problémech při porodu a odchovu miminek ve skupině.

O webu

Celý web je založený na zkušenostech chovatelů, každý má více znalostí o něčem jiném, tak proč se o ně nepodělit. Vždyť nám jde všem o jedno - zdravé potkánky :) Všechny články a příspěvky jsou sepsány s nejlepším vědomím a svědomím, podpořeny množstvím fotografií pro lepší názornost. Potkaní fóra mají sice svou cenu a spousta stránek o potkanech také, ale chyběla jedna, kde by byly zastoupeny znalosti všech - něco, kde by se chovatelé spojili a každý se podělil o to, čemu rozumí nejlépe...

Potkaní Léky budou také nejlepší "veterinární manuál" pro začínající chovatele, stačí dát k prvnímu potkanímu mazlíkovi začínajícího potkanáře jeden odkaz, aby byl ušetřený pátraní po internetu, co je kde nejlepšího o určité tématice, takhle bude mít vše o zdraví na jednom místě.

Pro všechny kdo mají doma aspoň jednoho myšáka, jsou v každé sekci dole komentáře - můžete dopsat co vás ještě zajímá, co je nejasné, doplnit oblíbenou veterinu atd...

Takže, proč se neřídit heslem "Chovatelé pro chovatele..." www.potkanileky.webnode.cz

Aktuálně je tento projekt přesunutý pod webové stránky www.czkp.cz, veřejná sekce JÁ POTKAN, a to z důvodu nutnosti ukotvit projekt pod stabilní základ... Chovatelské stanice přicházejí a odcházejí, klubové stránky mohou být věčné.